Hepsor logo

Osale Eesti ühe suurema kinnisvaraarendusettevõtte kasvu- ja eduloos!

Hea maine ja pika ajalooga suurarendaja

Kümne tegutsemisaasta vältel on Hepsorist kujunenud usaldusväärne ja eelistatud koostööpartner. Aastal 2020 olime suuruselt teine elukondliku kinnisvara arenduseettevõte Eestis.

Arendame nii kodusid kui ka äripindu

Oleme loonud üle 1300 kodu ja 15 000 m2 äripinna.

Tugevad insenerid ja roheline mõtteviis

Esimese arendajana Balti riikides oleme rakendanud mitmeid uuenduslikke insener-tehnilisi lahendusi, mis muudavad meie rajatavad hooned energiasäästlikumaks ja seeläbi keskkonnasõbralikumaks. Roheline mõtteviis ja innovatsioon on oluline ning loomulik osa meie tööst.

Loe lähemalt Hepsori kohta

Ambitsioonikas kasvuplaan

Meie eesmärgiks on arendada järgmise 5 aastaga rohkem kodusid ja äripindu kui oleme seda teinud senise 10 aastaga kokku.

Silmapaistev arendusportfell

Suurematest arendusteks meie portfellis on näiteks Manufaktuuri kvartal ja tulevase uue haigla ümbruses olev suur korterelamute arendusala Tallinnas Lasnamäel, kontor-ladu tüüpi arendusprojektid ja Krasta City ärilinnak Riias.

Uuendusmeelsus ja ambitsioonikus

Meil on tugev tahe teha asju uutmoodi, otsida ja rakendada innovaatilisi lahendusi ning proovida olla turu üldistest arengutest alati sammuke ees.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo