Hepsor logo

Meist

Hepsor – see on 13 aastat väga head elu- ja ärikeskkonda, rohelist mõtteviisi, innovatsiooni ning kaasaegset arhitektuuri. Oleme üks suuremaid ja kiirema kasvuga kinnisvaraarendajaid Eestis, samas suunas liigume juba 7 aastat ka Lätis. Me ei arenda pelgalt ruutmeetreid, vaid loome kodusid inimestele ja ettevõtetele.

43

valminud projekti

1890

uut kodu

35 808 m²

kaasaegseid äripindu

145 798 m²

arendatud kogupind

156 243 m²

planeerimisel

Kvaliteetne ja läbimõeldud

Teeme alati rätsepatööd, sest iga projekt on erinev ja ainulaadne. Olgu selleks hubased ja mugavad kodud või tulevikku vaatav modernne ärilinnak, meie käekirjaks on kaasaegsed ja läbimõeldud lahendused. Kui sinu kodu või kontor on meie loodud, võid selle üle uhke olla.

Roheline mõtteviis

Esimese arendajana Balti riikides oleme rakendanud paljusid uuenduslikke insener-tehnilisi lahendusi, mis muudavad meie rajatavad hooned energiasäästlikumaks ja seeläbi keskkonnasõbralikumaks. Roheline mõtteviis ja innovatsioon on oluline ning loomulik osa meie tööst.

Väärtustame linnaruumi

Teeme koostööd parimate arhitektide ja inseneridega, et luua isikupäraseid hooneid ja linnaruumi. Me ei loo pelgalt kortereid või äripindu, vaid kodusid nii inimestele kui ka ettevõtetele. Panustame hooneid ümbritsevasse keskkonda. Loome haljasalasid, laste mänguväljakuid ja kvaliteetset linnaruumi, et ka meie rajatud hoonete ümber oleks meeldiv aega veeta. Peame lugu heast arhitektuurist ja ehituskunstist.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo