Hepsor logo

Läti

Martti Krass

Hepsor SIA juhatuse liige

martti@hepsor.ee

Kristīne Avota

Büroojuht

kristine.avota@hepsor.lv

Madara Ceske

Müügi- ja turundusjuht

madara@hepsor.lv

Olita Mestere

Müügi projektijuht

olita@hepsor.lv

Egita Puķīte

Ärikliendihaldur

egita@hepsor.lv

Gints Vanders

Kinnisvara arendusjuht

gints@hepsor.lv

Romans Prosvirjakovs

Krasta City arendusprojekti juht

romans@hepsor.lv

Beāte Laganovska

Arendusprojekti juht

beate@hepsor.lv

Ģirts Granāts

Arendusprojekti juht

girts@hepsor.lv

Māris Āboltiņš

Arendusprojekti juht

maris@hepsor.lv

Pauls Pudans

Arendusprojekti juht

pauls@hepsor.lv

Dāvis Purmalis

Arendusprojekti juhi assistent

davis@hepsor.lv

Jūlija Poziņiča

Pearaamatupidaja

julija@hepsor.lv

Anita Bizane

Raamatupidaja

anita@hepsor.lv

Linda Mihailova

Raamatupidaja

linda@hepsor.lv

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo