Hepsor logo

Läti

Martti Krass

Hepsor SIA juhatuse liige

martti@hepsor.ee

Justine Zake

Büroojuht

justine@hepsor.lv

Kristīne Kostamblocka

Turundusjuht

kristine@hepsor.lv

Madara Ceske

Müügi projektijuht

madara@hepsor.lv

Olita Mestere

Müügi projektijuht

olita@hepsor.lv

Gints Vanders

Kinnisvara arendusjuht

gints@hepsor.lv

Beāte Laganovska

Arendusprojekti juht

beate@hepsor.lv

Māris Āboltiņš

Arendusprojekti juht

maris@hepsor.lv

Pauls Pudans

Arendusprojekti juht

pauls@hepsor.lv

Anita Bizane

Pearaamatupidaja

anita@hepsor.lv

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo