Hepsor logo

Eesti

Anne-Ly Annama

Büroojuht

anne-ly@hepsor.ee

Anneli Simm

Investorsuhete juht

anneli@hepsor.ee

Kadri Kassmann

Pearaamatupidaja

kadri@hepsor.ee

Kairi Hints

Finantsjuht

kairi@hepsor.ee

Kairiin Kingumets

Müügi projektijuht

kairiin@hepsor.ee

Kristi Räime

Loovjuht

kristi@hepsor.ee

Mari Kareda

Turundus-ja müügijuht

mari@hepsor.ee

Pilleriin Rand

Raamatupidaja

pilleriin@hepsor.ee

Heigo Randma

Arendusprojekti juht

heigo@hepsor.ee

Kaspar Orm

Arendusprojekti juht

kaspar@hepsor.ee

Martin Parts

Arendusprojekti juht

martin@hepsor.ee

Olari Paadimeister

Arendusprojekti juht

olari@hepsor.ee

Tarmo Tammemäe

Arendusprojekti juht

tarmo@hepsor.ee

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo