Hepsor logo

Meeskond

Eesti Läti Juhatus ja nõukogu

Anne-Ly Annama

Büroojuht

anne-ly@hepsor.ee

Heili Pirso

Loovjuht

heili@hepsor.ee

Kadri Kassmann

Pearaamatupidaja

kadri@hepsor.ee

Kairi Hints

Finantsjuht

kairi@hepsor.ee

Kairiin Kingumets

Müügi projektijuht

kairiin@hepsor.ee

Mari Kareda

Turundus-ja müügijuht

mari@hepsor.ee

Heigo Randma

Arendusprojekti juht

heigo@hepsor.ee

Kaspar Orm

Arendusprojekti juht

kaspar@hepsor.ee

Martin Parts

Arendusprojekti juht

martin@hepsor.ee

Olari Paadimeister

Arendusprojekti juht

olari@hepsor.ee

Tarmo Tammemäe

Arendusprojekti juht

tarmo@hepsor.ee

Martti Krass

Hepsor SIA juhatuse liige

martti@hepsor.ee

Justine Zake

Büroojuht

justine@hepsor.lv

Madara Ceske

Turunduse- ja müügi projektijuht

madara@hepsor.lv

Olita Mestere

Vanem müügi projektijuht

olita@hepsor.lv

Reinis Ignatavics

Arendusprojekti juht

reinis@hepsor.lv

Gints Vanders

Arendusprojekti juht

gints@hepsor.lv

Pauls Pudans

Projektijuhtide assistent

pauls@hepsor.lv

Anita Bizane

Pearaamatupidaja

anita@hepsor.lv

Henri Laks

Juhatuse liige

henri@hepsor.ee

Teenistuskäik:
2021 – … Hepsor AS, juhatuse liige
2013 – 2021 Hepsor OÜ, juhatuse liige. Kuulub kontserni tütarettevõtete juhatustesse alates aastast 2011.
2009 – 2012 Tallinna Ülikool, arendusprojekti juht
2006 – 2009 Kapitel AS, arendusprojekti juht
2004 – 2006 Kapitel AS, arendusprojekti insener

Haridus:
Tallinna Tehnikaülikool, kinnisvara halduse eriala
Estonian Business School, MBA
Tallinna Reaalkool

Andres Pärloja

Nõukogu esimees

andres@hepsor.ee

2021– … Hepsor AS, nõukogu esimees
2011 – 2021 Hepsor OÜ, juhatuse liige
2010 – … Mitt & Perlebach OÜ, juhatuse liige
2006 – … StoryRent OOD, Bulgaaria, nõukogu liige
2007 – 2010 Koger & Partnerid AS, Koger Kinnisvara OÜ, tegevjuht
2006 – 2011 Euroclean OOD, Bulgaaria, nõukogu liige
2005 – 2007 Koger & Partnerd OOD, Bulgaaria, tegevjuht
2004 – 2005 Parex Pank Eesti, juhatuse liige

Haridus:
Estonian Business School, rahvusvaheline ärijuhtimine
Tallinna Tehnikaülikool, majanduse eriala
Tallinna Reaalkool

Kristjan Mitt

Nõukogu liige

kristjan@hepsor.ee

Teenistuskäik:
2021 – … Hepsor AS, nõukogu liige
2011 – 2021 Hepsor OÜ, juhatuse liige
2010 – … Mitt & Perlebach OÜ, juhatuse liige
2008 – 2011 Koger & Partners SIA, Läti ettevõtte tegevjuht
2004 – 2007 Koger & Partnerid AS, projektijuht, objektijuht

Haridus:
Tallinna Tehnikaülikool, ärikorralduse eriala
Tallinna Tehnikaülikool, ehitustehnika eriala
Viljandi Jakobsoni Kool

Lauri Meidla

Nõukogu liige

Teenistuskäik:
2021 – … Hepsor AS, nõukogu liige
2021 – … Saunum Group AS, nõukogu liige
2017 – … Inclusion OÜ, nõukogu liige
2020 – … Sa.fa.dog OÜ, nõukogu liige

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo