Hepsor logo

Lauluväljaku Lilleaed

Tallinn, Pirita

Lauluväljaku Lilleaed on ideaalseks elukohaks kõikidele, kes hindavad südalinna lähedust, vaikset elukeskkonda ning koduhoovi esteetikat.

Pirita tee 26b kortermajad paiknevad ametlikult Tallinna kesklinnas Kadrioru asumis. Elamute privaatne asukoht ja muhe sisehoov loovad aga looduslähedase ja tervikliku ansambli, kus on mõnus aega veeta nii suurematel kui väiksematel pereliikmetel.

Siseõue haljastus on planeeritud äärmise hoolega, et erinevad lilled ja taimed pakuks silmailu varakevadest hilissügiseni. Mänguväljakute ja jalgteede vahele istutatud tulbimeri, kobarroosid ja astrid on justkui kõrval paikneva Tallinna Lauluväljaku parkmetsa loogiliseks pikenduseks.

Ka ümbruskond pakub elanikele palju – paarisaja meetri kaugusel on Pirita promenaad koos mere ja kaunite vanalinnavaadetega, lähedal on ühistranspordipeatused, poed, mänguväljakud ja spordirajad.

Kokku asub Lauluväljaku Lilleaias 3 maja 99 korteriga. Korterite suurused on alates 26,5 m² kuni 138,9 m².

Valmimise aasta:
2021
Korterite arv:
99
Korruste arv:
4
Arhitekt:
R-Konsult

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo