Hepsor logo

Kuklase 16/18

Tallinn, Kuklase 16/18

Mustamäe linnaosas Sääse asumis Sipelga elurajoonis asuv Kuklase Kodu on justkui omaette maailm. Vaikne kõrvaltänav hoiab juhuslikud möödakäijad eemal, aga sellest hoolimata on kõik suurlinna hüved käe-jala juures.

Kuklase Kodu kahes 8-korruselises majas on kokku 114 korterit, sealhulgas 36 alumistel korrustel paiknevat äripinda, mis on projekteeritud külaliskorteriteks. Majade pärliks on 7. ja 8. korrusel asuvad suurte ja avarate vaadete ning terrassidega penthouse tüüpi apartemendid. Kuklase Kodu elanikud ei pea muretsema suurte kulude pärast, sest kulud hoiab kontrolli all B-energiaklassi tähis.

Kuklase Kodus on end sisse seadnud nii noored tudengid kui pered, kes hindavad vaikust, aga peavad oluliseks, et kodu lähedal oleks kõik eluks vajalik alustades lasteaedadest, koolidest ja lõpetades jalutuskäigu kaugusel asuva Mustamäe Keskusega.

Valmimisaasta:
2017
Korterite arv:
144
Korruste arv:
8
Arhitekt:
Conarte OÜ

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo