Hepsor logo

Järvevana 7b

Tallinn, Järvevana 7b

Unikaalses asukohas, Ülemiste järve roheala lähedal asub tõeliselt keskkonnasõbalik ärimaja Järvevana 7b. Kesklinna vahetus läheduses asuv büroohoone suhestub naabruses paikneva järveäärse roostiku ja metsamassiividega, mis aitavad tekitada nii respekteeriva ärihoone tunde kui väljendada kaasaja rohelist mõtlemisviisi.

Järvevana 7b büroohoones on kasutatud keskkonnasäästlikke insenertehnilisi lahendusi. Hoonet köetakse ja jahutatakse maaküttega, veevarustuse toimimib osaliselt sadevee baasil, katusele on paigaldatud päikesepaneelid ning hoone energiaringlust reguleerib ainulaadne termoaktiivne konstruktsioon TABS. Hoonet ehib ilus puitfassaad.

Hea asukoht ja hea keskkonnasõbralikest lahendustest tulenev hea sisekliima teevad Järvevana 7b-st mugava ja moodsa töökeskkonna.

Järvevana 7b eksterjöörist kumab selgelt välja austus looduse vastu, turvalisus, põhjamaine lihtsus ning inim- ja loodussõbralikkus. Hoone teeb eriti erakordseks tema energiasäästlikud lahendused kütte ja jahutuse osas ning vihmavee taaskasutus.

Valmimisaasta:
2018
Hoone üüritav pind:
6000 m²
Korruste arv:
4
Arhitekt:
AB Pluss

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo