Hepsor logo

Hepsori Paevälja elamuarendus jõudis sarikapeoni

Tagasi

Hepsori Paevälja hoovimajade arendus planeeritava Tallinna Haigla külje all pidas eile sarikapidu. Avara rohelise õuealaga kortermajadest on 75% juba väljamüüdud, majad valmivad selle aasta lõpuks.   

Paevälja arenduses kerkib kaks kaheksakorruselist hoonet kahe- kuni neljatoaliste korteritega. Majade vahele tuleb avar õueala, kus suur mänguväljak, korvpalliplats, pinksilauad, istumiskohad ja palju rohelust.

Hepsori juhatuse liige Henri Laks ütles, et Paevälja arenduse hooviala on hea näide Hepsori rohelisest mõtteviisist „Peame oluliseks keskkonnasäästlikust nii majade ümber kui sees. Pöörame tähelepanu sellele, et ka maja ümbritsev linnaruum oleks mitmekülgset tegevust pakkuv ning seal oleks lihtsalt mõnus olla, “ rääkis Laks. Hepsori rohelist mõtteviisi toetab ka kerkivate hoonete hea energiatõhusus.

Paevälja hoovimajad on Hepsori suurarenduse esimene etapp. Kokku tuleb multifunktsionaalsesse mitme etapina valmivasse arendusalasse seitse maja ligi 300 korteri ja mitme tuhande ruutmeetri äripinnaga. Sisuliselt Lauluväljaku küje all Lasnamäe alguses asuv arendus on logistiliselt heas asukohas ning läheduses on mitu kooli, lasteaiad ja kauplused. Jalutuskäigu kaugusele jääb Lauluväljak ja mereäärne Pirita tee promenaad.  

Paevälja hoovimajade ehitajaks on Mitt&Perlebach.

Hepsor on üksteist aastat Eesti turul tegutsenud kinnisvaraarendusettevõte, mille aktsiad noteeriti mullu novembris Nasdaq Balti börsi põhinimekirjas.  Hepsor on viimastel aastatel olnud Eestis pidevalt nelja suurema elukondliku arendaja hulgas. Samuti tegeleb Hepsor rohebüroode arendamisega, kus on esimesena Balti riikides võetud kasutusele mitmeid uuenduslikke ja keskkonnasäästlikke insenertehnilisi lahendusi. Ettevõtte portfellis on ettevalmistusfaasis 25 uut arendusprojekti kogupindalaga 176 000 ruutmeetrit. Juba viis aastat on Hepsor tegutsenud ka Lätis.

Tagasi

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo