Hepsor logo

Hepsor sõlmis 1500 ruutmeetrise äripinna ostu-müügilepingu Lumi Capitaliga

Tagasi

Hepsor AS sidusettevõte Hepsor N170 OÜ ja Lumipood OÜ allkirjastasid 15. detsembril 2021 ca 1 500 ruutmeetrise äripinna võlaõigusliku ostu-müügilepingu. Tallinnas Priisle 1 valmiva 11-korruselise korterelamu esimesel korrusel asuvale äripinnale on sõlmitud rendileping Selver AS-ga. Tehingu maksumus on ligikaudu 2,7 miljonit eurot, mis tasutakse asjaõiguslepingu sõlmimisel.

Hepsor AS omab 25%-st osalust sidusettevõttest Hepsor N170 OÜ.

„Suur huvi Priisle 1 äripinna vastu iseloomustab tänast ärikinnisvaraturgu tervikuna. Otsustasime hea asukoha ja tugeva ankurrentnikuga hoonesse valida parima pikaajalise visiooniga partneri,“ ütles Hepsor AS-i juhatuse liige Henri Laks.

Lumipood OÜ on Lumi Capitali juhitava kaubanduskinnisvarasse investeeriva fondi tütarettevõte. „Priisle 1 äripind on fondi seitsmes sarnane investeering. Meie strateegia on investeerida kliendi jaoks mugavalt kodulähedastesse toidukauplustesse,“ kommenteeris tehingut Lumipood OÜ fondijuhi Lauri Henno.

Varasema koostöö raames on Hepsor AS arendanud Lumi Capital OÜ-le Tallinnas Manufaktuuri kvartalis kaks üürimaja 127 korteriga.

Lisainfo:

Priisle Kodu on 11-korruseline korterelamu arendusprojekt, mis valmib 2022. aasta teises kvartalis. Kokku on hoones 76 korterit, millest on võlaõiguslepingutega müüdud 68.

Rohkem infot Priisle Kodu kohta leiab https://hepsor.ee/priislekodu/

Anneli Simm
Investorsuhete juht
Telefon: 56157170
e-post: anneli@hepsor.ee

Hepsor AS (www.hepsor.ee) on üks kiiremini kasvavaid elu- ja ärikondliku kinnisvara arendajaid Eestis ja Lätis. Kümne tegutsemisaasta jooksul oleme loonud üle 1300 kodu ja 15 000 m2 äripinna. Hepsor on esimese arendajana Balti riikides rakendanud mitmeid uuenduslikke insener-tehnilisi lahendusi, mis muudavad ettevõtte rajatavad hooned energiasäästlikumaks ja seeläbi keskkonnasõbralikumaks. Ettevõtte portfellis on kokku 22 arendusprojekti kogupindalaga 140 000 m2.

Tagasi

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo