Äripinnad

Manufaktuuri kvartal pulbitseb elust. Kasuta võimalust saada osa uuest Põhja-Tallinna tõmbekeskusest, luues siia näiteks kõrgete lagedega büroo, hubase poekese või kohviku, kuhu iga kohalik ja kvartali külaline sisse saab astuda.

Kõik teenused ja kauplused mugavalt leitavad. Hepsor pattern
 • Vabrikusse tuleb kokku 3000+ m² ja kogu kvartalisse 5000+ m² üüritavat äri- ja büroopinda – siin saab olema tiheda külastatavusega elavalt sumisev keskkond.
 • Kõigi võimaluste kvartal – sobivad ruumid nii bürooks, kaupluseks, toitlustuseks kui ka spordiks ja kultuuriks. Kõiki ruume saad kujundada vastavalt enda nägemusele ja äri iseloomule.
 • Selle eest, et elu kvartalis aastaringselt pulbitseks, hoolitsevad kvartali 1100+ uue kodu elanikud ja nende kallid külalised.
 • Kuni 4,8 m laed, ajalooliselt autentsed punasest tellisest ja paekivist seinad ja mõnes ruumis ka malmsambad ja võlvlaed – inspireeriv õhustik nii töötajale kui ka kliendile.
 • Kõikide äri- ja büroopindade sissepääsud on otse Kopli ja Sõle tänavaid ühendavalt kvartalit läbivalt kõnniteelt. Nii on kõik teenused ja kauplused kliendi jaoks mugavalt leitavad ja ligipääsetavad.
 • Kvartali mitmekülgne arhitektuur ja kaasahaarav välikeskkond pakuvad ideaalseid tingimusi aja veetmiseks ja lausa kutsuvad külastama.
 • Töötajatele ja külalistele on tagatud mugav parkimine maa-aluses parklas.

Tekkis sul juba mõni ideesähvatus, kuidas äri teha? Kui jah, siis see ongi Manufaktuuri viis sinu ettevõtlikkust inspireerida ja äri ajada.

Võta ühendust

  Olen huvitatud:  Vali tubade arv


  Janek Saveljev

  Müügijuht

  janek@hepsor.ee

  +372 502 8581

  Dmitry Makarov

  Müügijuht

  dmitry@hepsor.ee

  +372 5770 5935

  Eduard Sorokin

  Äripindade müügijuht

  eduard@uusmaa.ee

  +372 5622 2256

  Arendaja

  Arendaja

  Hepsor – see on 13 aastat väga head elu- ja ärikeskkonda, rohelist mõtteviisi, innovatsiooni ning kaasaegset arhitektuuri. Oleme üks suuremaid ja kiirema kasvuga kinnisvaraarendajaid Eestis, samas suunas liigume juba neli aastat ka Lätis. Me ei arenda pelgalt ruutmeetreid, vaid loome kodusid inimestele ja ettevõtetele.

  Partner

  Partner

  Tolaram on Singapuri ettevõte, mis loob majandust toetavaid ja kogukondi arendavaid projekte üle kogu maailma. Alustades 75 aastat tagasi vaid ühest jaemüügipoest Indoneesias, on tänaseks Tolaram kasvanud ettevõtteks, mille haare ulatub Aasiast Aafrika ja Euroopani, andes tööd rohkem kui 20 000 inimesele ning mille tooteid kasutab maailmas üle miljardi tarbija.