Eripakkumine: Kvaliteetne köögimööbel koos tehnikaga nüüd hinnas!

Vaata kodusid
Illustration

Avarad perekodud Harku veerel

Väärika Õismäe piiril, Harku järve ja metsade vahetus läheduses, asub uus avarate perekorteritega maja. Mänguväljakud, palju ümbritsevat rohelust ja head ühendused kesklinnaga loovad Ojakaldast mõnusa kodupaiga.

Kodud on valmis sissekolimiseks!

Ojakalda on justkui keskpunkt kõigele – terviseradu ja sportimisvõimalusi on siin igale maitsele ning kaubandus, spordiklubid, tervisekeskused ja vabaaja veetmise võimalused ootavad sind vaid jalutuskäigu kaugusel.

Ojakalda big blue leaf

Head ühendused kesklinna ja teiste linnaosadega nii ühistranspordi, ratta kui autoga annavad võimaluse jõuda mugavalt tööle, trenni või teatrisse. Ümbritsevad metsarajad ja kergliiklusteed on ideaalsed sportimiseks või värskendavateks jalutuskäikudeks.

Ojakalda big cream leaf

Ojakalda kodusid ümbritseb ainulaadne kõrrelistest ja lilledest moodustuv niiduala, mis toob sinu elukeskkonda mitmekesisust ja liigirikkust. Vähest hooldamist vajav niiduala on justkui väike looduslik oaas, kus hetkeks unustada linnamelu ja nautida elurikkust.

Ojakalda big cream leaf

Ojakalda kodude arhitektuurse lahenduse on loonud Arhitektibüroo Raivo Puusepp OÜ. Korterite planeeringud ja siseviimistluslahendused on sündinud koostöös sisearhitekt Aet Pieliga.
Loodusest ning naturaalsetest toonidest ja materjalides lähtuvate siseviimistlus pakettide hulgast saad valida endale täpselt meelepärase.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Lisainfo Privaatsuspoliitika