Hubased linnakodud rohelises Kristiines on valmis!

Kõik, mida vajad

Hinnatud Kristiine linnaosas asuv vaid 26-korteriga hubane Lilleküla Kodude maja paikneb otse uueneva Räägu Pargi vastas, luues meeldivalt rohelise kodukeskkonna ja pakkudes ohtralt vaba aja veetmise võimalusi.

Kristiine vaiksetel kõrvaltänavatel jalutades võib lausa ära unustada, et oled Tallinna kesklinnast vaid mõne kilomeetri kaugusel. Siin linnaosas on säilinud palju parke ja rohelust ning läheduses ootavad avastamist ka mitmed metsarajad.

Lilleküla Kodud
on valmis!

Ühtaegu modernses ent sooja ja sõbraliku aedlinnaga sobituvas majas leidub nii hubaseid ja kompaktseid 1-toalisi kui ka avaraid ja funktsionaalseid 4-toalisi kortereid.

Siin leiab väärt pelgupaiga nii südalinna meeleolukat melu nautiv noor professionaal kui veidi rahulikumat elutempot eelistav perekond.

Tutvu kodudega

Kaasaegsed ja mugavad kodud

Hubases hoones on vaid 3 korrust ja 26 korterit. Seda on just parasjagu vähe, et õppida tundma ka majanaabreid ning kogeda Kristiinele iseloomulikku ühtsust ja kogukonnatunnet.

Lilleküla Kodude valikus on nii kompaktsed 1- ja 2-toalised kui ka avarad 3- ja 4-toalised korterid. Nii leiab igaüks endale meelepärase suurusega kodu.

A-energiaklassi
kodud

Hommikud algavad palju helgemalt, kui saad esimese kohvisõõmu võtta oma rõdul värskes õhus. Pea kõigil Lilleküla Kodude korteritel on ümbritseva roheluse nautimiseks avar rõdu või terrass.

Majas on mugavaks liikumiseks ruumikas lift ning 0 korrusel kõige vajaliku hoiustamiseks ka 1,75 kuni 6 ruutmeetrised panipaigad.

Mugavad parkimisvõimalused on Lilleküla Kodude elanikele loodud kahes kohas. Maa-aluses parklas on kokku 22 parkimiskohta ning maja taga hoovis veel täiendavad 14 parkimiskohta.

Hoonet köetakse õhk-vesi soojuspumpadega, mida vajadusel kombineeritakse gaasiküttega. Hästi läbi mõeldud ja kaasaegsed küttelahendused tagavad nii energia- kui kulusäästlikkuse.

Vaikne naabruskond, kesklinnale lähedal

Kristiines ei ole sa kunagi millestki liiga kaugel. Nõmme tee 57 aadressiga Lilleküla Kodud asuvad vaiksete kõrvaltänavatega rohelises piirkonnas, kust vaid jalutuskäigu kaugusele jäävad mitmed pargid ja metsarajad.

Väga head transpordiühendused viivad sind loetud minutitega kuhu iganes soovid minna. Loodussõbralikuma liikumisviisi eelistajad saavad kulgeda mööda kergliiklusteid ja vähese liiklusega kõrvaltänavaid, nautides värsket õhku ja piirkonna rohelust.

Kodule lähedane lasteaed või kool teeb perede elu lihtsamaks ja pereliikmed rõõmsamaks. Lühike ja turvaline koolitee on ootamas ka Lilleküla Kodude elanikke – Kristiine Lasteaed ja Kristiine Gümnaasium asuvad mõlemad vaid 500m kaugusel.

Ümbruskonnas on mitmed sportimisvõimalused, tervisekeskused, koolid, lasteaiad ja poed. Kristiines on kõik käega katsutaval kaugusel.

Roheline mõtteviis

A-energiaklassi hoone katusele paigaldatud päikesepaneelid ning soojustagastusega ventilatsioon korterites tagavad energiasäästlikkuse ning kvaliteetse sisekliima.

Maja taga asuval mitmekesisel hoovialal on mänguväljak, ronimis- ja mänguatraktsioonid ning istumisala täiskasvanutele. Üle tee asuvas rekonstrueeritavas Räägu pargis hakkab asuma nii uus lastele mõeldud mängu- ja ronimisala, jõulinnak kui mediteerimisala.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Lisainfo Privaatsuspoliitika

Kliendipäev 23. mail

Tule tutvu värskelt valminud näidiskorteri ja vabade kodudega.

Developed by Reaktiiv