Ojakalda kodud on sissekolimiseks valmis. Tule tutvu ka näidiskoduga!

Illustration
Green Thinking Icon

Looduslähedus on eluviis

Meile on südamelähedane roheline mõtteviis ning oleme seda lisanud paraja annuse ka Ojakalda kodudesse. Hoolikalt valitud materjalid ja välisviimistlus, energiasäästlikud lahendused, nutikalt juhitud valgustus, looduslähedane ümbruskond ning keskkonnasäästlik elulaad on tänapäevane viis toimetamiseks ja elamiseks.

Ojakalda big blue leaf

Energiasäästlikud ja kaasaegsed lahendused

Ojakalda kodus on energiasäästlik soojustagastusega sundventilatsioon, mis annab peamise eelise just vähenenud küttekuludes, aga tagab ka ruumides alati puhta, ühtlase soojusega õhu ning loob tervisliku sisekliima. Valgus kortermaja väliskoridorides on juhitud liikumisanduritega, ehk tuled süttivad vaid siis, kui seda päriselt vaja on.

Hoone välisseinaks on hoolikalt valitud värvitud betoonist paneel, millest paremat ja ajas kestvamat välisseina on raske leida. Nii on selle hoone hoolduskulud tulevikus madalamad, hoone on visuaalselt nauditav ning keskkonnale ohutu.

energiaklass

elektriautode laadimise võimalus

Ojakalda big blue leaf

Sinu koduümbrus on looduse
poolt hoitud

Külluslik, pea 2 hektarine roheala loob kodude ümber palju liigirikkust ja mitmekesisust. Eriliselt valitud niiduala vajab vähe hoolt ja niitmist, nii tekib kulude kokkuhoid ja loodushoid ka sellest väikesest ent olulisest detailist.

Hoovis kulgeb looduslik Järveotsa oja, mis algab Harku rabast ja lõpeb Harku järves. Uute kodude rajamisega korrastatakse oja kaldad ning luuakse oja ületamiseks turvalised ja mugavad käiguteed. Majade kõrval asuvad kaks vinget mänguväljakut ja korvpalliplats, seega saavad lapsed kodu lähedal turvaliselt aega veeta ja sportida.

Ojakalda kodude kõrval asub Harku-Nõmme terviserada, seega ei pea sõitma teise linna otsa selleks, et nautida rõõmu liikumisest värskes õhus. Head ühendused kesklinnaga kergliiklusteede ja ühistranspordi näol annavad võimaluse auto soovi korral koju jätta.

Ojakalda big blue leaf

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Lisainfo Privaatsuspoliitika