Eripakkumine: Kvaliteetne köögimööbel koos tehnikaga nüüd hinnas!

Vaata kodusid
Illustration

Kõik, mida vajad, on lähedal

Ojakalda asub Harku järve vahetus läheduses. Sellesse arenevasse piirkonda rajatakse uusi teid, luuakse juurde kauplused ja teenuseid – nii on kõik vajalik käe-jala juures.

Head ühendused kesklinna ja teiste linnaosadega nii ühistranspordi, ratta kui autoga, annavad võimaluse jõuda mugavalt tööle, trenni või teatrisse. Ojakalda läheduses paikneb seitse lasteaeda ja kuus kooli, mis muudavad ka koolijütside kodu- ja koolitee mugavaks ja turvaliseks.

Haridus
Kaubandus
Sport ja vabaaeg
Transport
Kõik

Terviseradu ja sportimisvõimalusi on siin igale maitsele. Harku järve ümbruse ja Nõmme metsarajad ning kergliiklustee on sobilikud nii jalutuseks, rattaga kulgemiseks kui tõsisemaks sportimiseks. Rocca Al Mare merepromenaad viib sind mugavalt Kalamaja hubaste kohvikuteni ja sealt edasi kesklinna meluni. Erinevad spordiklubid, jäähall ja välikardirada ning Harku Wakepark pakuvad nii talveks kui suveks põnevaid tegevusi.

Ojakalda medium cream leaf

Kaubandus ja arstiabi, vabaajakeskused, raamatukogu, loomaed, Saku Suurhall ja Eesti Vabaõhu muuseum on sinu uuest kodust vaid mõne minuti kaugusel. Nii saad ise valida, millal soovid linnamelust osa saada või millal oma kaunis rohelises kodukeskkonnas puhata ja metsarajal värsket õhku nautida.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Lisainfo Privaatsuspoliitika