Asukoht

KODU UUES KVARTALIS

Manufaktuuri 7 majad leiad Põhja-Tallinnast Sitsi asumist. Seal, kus kunagi asus üks Tallinna suurimaid tööstuskomplekse ja mis on olnud üle 15 aasta suletud ala ning kinnine ala ja kuhu nüüd Manufaktuuri kvartal end tulevikus laotab.

Manufaktuuri Vabrik Manufaktuuri 7 uued korterelamud Park mänguväljakute ja puhkealadega Sitsi Õunaaia kodud VALMIS Korterelamu TULEKUL Lasteaed TULEKUL Äri- ja kortermaja TULEKUL Õunaaed STROOMI, MERIMETSA KOPLI BALTI JAAM, KESKLINN

Loodus

Kodu keset linna, aga mere ääres, metsa serval, saab Manufaktuuri kvartalis peaaegu tõeks. Ilusad rannad jalutuskäigu kaugusel, liivaluiteid leiab koguni kahest eri rannast – Stroomilt ja Pikakarilt. Parke on mitu – ajalooga Kopli kalmistupark, Karjamaa koertepark, aga ka Stroomi mets koos suviste jalutusteede ja talviste suusaradadega on vähem kui kilomeetri kaugusel.

Sport

Paljassaare matkarajad, terviserajad Pelgurannas, suvel sooja veega suplus meres, talvel kasvõi jääaugus. Kergliiklusteedele mahub rattaga ja rattata ning piirkonna esinduslikum spordiasutus on Sõle spordikeskus.

Poed, transport, koolid ja lasteaiad

Kogu elu toetav võrgustik on mugavalt olemas. Mitu toidupoodi paari kilomeetrise ringi sees, kooli saab laps jala või rattaga, lasteaiad ootavad mudilasi. Ja kui tekib ka soov minna linnasüdamesse kinno või kontorisse, siis bussi- ja trammipeatused pole kaugel.

  • Toidukohad
  • Sport ja vaba aeg
  • Koolid ja lasteaiad
  • Toidupoed

Kairiin Kingumets

+372 5740 0561
kairiin@hepsor.ee

Küsi pakkumist!

"*" indicates required fields

Võta ühendust