Mitmekesised
äripinnad ajaloolisel tööstusalal

sumisev kvartal

Manufaktuuri Kvartalis põimuvad terviklikult igapäevaelu, töö ja vaba aja veetmise võimalused. Sumiseva kvartali keskmeks on õdusad kodud ja aktiivsed äripinnad, söögikohad, kaubandus- ja teeninduspinnad ning bürood, mida rikastavad pargid ja rohelus.

0

äripindasid M7 majades

0

äripindasid kogu kvartalis

0

korterit M7 majades

0

korterit kogu kvartalis

0 suvel

majad valmis

Ajaloolise tööstusala võlu

Manufaktuuri Kvartalis on eriline arhitektuur ja atmosfäär. Siin seotakse omavahel industriaalne pärand ja tulevikku vaatav modernsus – nii sünnib rikkalik ja elust pulbitsev keskkond.
Tööstusalal alustati tootmistegevust 1898. aastal, kui asutati AS Balti Puuvilla Ketramise ja Kudumise Vabrik (ehk Balti Puuvillavabrik). Tootmise kõrgajal töötas siin 2000+ töölist. Väärika ajalooga, rahvasuus tuntud ka kui Sitsi Vabrikus, lõpetati tootmine 2005. aastal. Rikkaliku minevikuga kvartalile antakse uus hingamine väärtustades selle autentsust ja omapära.

M7 äripindade
loominguline
olemus

Manufaktuuri Kvartalis asetsevad äripinnad aktiivse linnaelu ja äärelinliku roheluse harmoonilises tasakaalus. Kvartalit läbib äripindade ääres kulgev Manufaktuuri tänav, mis ühendab äripinnad ja kodud mõnusaks tervikuks. M7 äripindade valgusküllasus, avarus ja kaasaegsus loovad kaasahaarava ja loomingulise keskkonna.

Kaasaegsed,
multifunktsionaalsed
planeeringud

Loome ruumid vastavalt üürnike 
vajadustele ja soovidele

Keskkonnaga dialoogis äripinnad – kõik pinnad eraldi sissepääsuga otse  tänavalt

Ainulaadne
asukoht

Kvartal on nii kliendi kui töötaja jaoks lihtsasti leitav ja mugavalt ligipääsetav: kvartalil on head ühendused Tallinna kesklinna ja teiste linnaosadega. Jalakäija ja rattur jõuavad kohale mööda vooklevaid kergliiklusteid või lähedal asuvatest bussi- ja trammipeatustest. Autodele on kolm mugavat sissesõitu Sõle, Sitsi ja Kopli tänavalt, kusjuures on pea kogu parkimine viidud maa alla, et muuta kvartal tõeliselt inimsõbralikuks.

Et piirkonda veelgi rikastada, rajatakse Manufaktuuri Kvartalisse suured pargid, mänguväljakud ja lasteaed. Lisaks korrastatakse üle 100 viljapuuga väärikad õunaaiad – nii tekib kvartalisse õdus ja varjuline oaas.

Uuri lähemalt

Roheline mõtteviis

Manufaktuuri Kvartalis keskendume säästlikele, taastuvatele ja efektiivsetele lahendustele.
Kvartali rajamisel pannakse suurt rõhku parkidele ja rohealadele ning rajatakse uusi rohe-, puhke- ja mängualasid ning väljakuid.

Lisaks A–klassi energialahendustele, päikesepaneelidele ja tipptehnoloogiatele kasutatakse siin ära vanade hoonete lammutusest alles jäänud materjale, et luua nauditav sümbioos uuest ja vanast. Eriline rõhk on haljastusel, mis loob universaalse ja inimkeskse linnaruumi.

Loe rohelise mõtteviisi kohta

Kairiin Kingumets

+372 5740 0561
kairiin@hepsor.ee

Küsi pakkumist!

"*" indicates required fields

Võta ühendust