A-energiaklassi
kodud

Meie rohelise mõtteviisi majasid iseloomustavad hoolikalt valitud materjalid, energiasäästlikud lahendused ja looduslähedane ning keskkonnasõbralik eluviis. Lilleküla Kodude puhul ei ehita me ainult maja, vaid loome mõnusa ja nauditava keskkonna, mis harmoneerub Kristiinele iseloomuliku rahuliku ja rohelise eluviisiga.

Energiasäästlikud ja kaasaegsed lahendused

Lilleküla Kodudes on energiasäästlik soojustagastusega sundventilatsioon, mis annab peamise eelise just vähenenud küttekuludes, aga tagab ka ruumides alati puhta, ühtlase soojusega õhu ning loob tervisliku sisekliima. Valgus koridorides on juhitud liikumisanduritega, ehk tuled süttivad vaid siis, kui seda päriselt vaja on.

Energiatõhusad küttelahendused
Elektriautode laadimise võimalus
Turvaline jalgrataste ja kärude hoiuruum

Roheline kodukant kaunis Kristiines

Kristiine linnaosa pakub rahulikumat piirkonda otsivale linnainimesele just seda, mida vaja ̶ ohtralt rohelust mõnusalt vaiksetel kõrvaltänavatel, ent ühtlasi ka väga häid ühendusi kesklinna ja teiste linnaosadega. Piirkonnas on mitmeid koole ja lasteaedu, sportimisvõimalusi, ning kaubandust ja meelelahutust.

Lilleküla Kodude kõrgete puudega haljastatud territooriumil asuv turvaline mänguplats pakub pisematele elanikele lõbusat tegevust koduhoovist lahkumata. Otse üle tee on uuenduskuuri läbiv Räägu Park, kuhu lisaks laste mänguväljakule on planeeritud ka jõulinnak ja puhke-ja mediteerimisala, ehk tervislikku ja sportlikku tegevust jagub kodu lähedal ka täiskasvanutele.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Lisainfo Privaatsuspoliitika

Valitud korterid nüüd soodsama hinnaga!

Developed by Reaktiiv