Sinu kodukant

Lilleküla asum Kristiines on elamiseks ainulaadne piirkond, kus kõik eluks vajalik on käega katsutaval kaugusel. Vaiksed rohelised kõrvaltänavad pakuvad võimaluse igapäeva toimetamised unustada ja nautida jalutuskäiku aedlinna omapärases miljöös või veeta perega lõõgastavalt aega pargis või mänguväljakutel.

Samas ei ole töö, kool, ega muu vajalik kunagi liiga kaugel. Lilleküla Kodude elanikke ootab ees lühike ja turvaline koolitee, sest nii Kristiine Lasteaed kui Kristiine Gümnaasium on kodust vaid 500m kaugusel.

Haridus
Kaubandus ja teenused
Sport ja vabaaeg
Transport

Väga head transpordiühendused viivad loetud minutitega ka kaugematesse sihtkohtadesse. Rattasõidu eelistajatele sobivad ideaalselt mugavad kergliiklusteed ja vähese liiklusega kõrvaltänavad.

Õhtune poeskäik ei pea olema suur ja keeruline ettevõtmine. Lilleküla Kodude lähedal on mitmeid toidupoode, kuhu jõuad vaid lühikese jalutuskäiguga. Vaid paari kilomeetri raadiuses asuvast Kristiine või Mustamäe Keskusest leiad ka kõik muu eluoluks vajaliku, lisaks mitmed söögikohad ja meelelahutuse võimalused.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Lisainfo Privaatsuspoliitika

Tutvu kodudega
ja uuri eripakkumise kohta!

Developed by Reaktiiv