Kinnisvara

Manufaktuuri kvartali hoonestusse kuulub hulk kultuurimälestisena kaitstud eriilmelisi ehitisi, mis koos ümbritseva õunaia ja iidsete pargipuudega moodustavad unikaalse miljööväärtusliku keskkonna. Kvartali asukoht on unikaalne. Käeulatuses on palju Põhja-Tallinna kõrgväärtuslikku linnaruumi ja silmapaistvat arhitektuuri: Lennusadam, Patarei, Noblessner ning Stroomi rand ja Kultuurikatel, mida tulevikus hakkab ühendama Putukaväil.

Kvartalist sünnib terviklik elukeskkond, kus elupinnad on põimitud büroode, restoranide, kaubandus- ja teeninduspindadega. Tekib mitmekesise ärikeskkonnaga elust pulbitsev kvartal, mille ajaloost inspireeritud arhitektuur säilitab tööstusala unikaalse karakteri. Loodav avalik ruum on universaalne ja inimkeskne, peites endas mänguväljakuid, kogukonnaaedu, parke ja lihtsalt nauditavat kulgemise ruumi.

2025. aastaks luuakse kvartalisse üle 500 korteri ning üle 6000 m2 äripindu.

Manufaktuuri tehasehoonet ja katlamaja projekteerivad Kadarik Tüür arhitektid, uusi eluhooneid ja avalikku ruumi arhitektuuribüroo Molumba.

Manufaktuuri kvartalit arendavad koostöös Hepsor kinnisvara ja Tolaram Grupp. Kvartalit ehitab Mitt & Perlebach. 

ARENDUSED

Manufaktuuri tn 7 uusarendus

160 korterit, 6 maapealset korrust, 1 maa-alune parkimiskorrus, brutomaht ca 16 000 m2.

Müügi algus: sügis 2021

Manufaktuuri tn 5 ajalooline tehasehoone

350 korterit, 6000 m2 üüritavat äripinda, 6 maapealset korrust, brutomaht ca 55 000 m2.

Müügi algus: suvi 2022

NÄITA HUVI!

kontakt_path

Oled huvitatud?

Kui sul on hea idee, soovid ala arengus kaasa rääkida, tuua oma äri juba täna Manufaktuuri tehase alale või korraldada sündmust – võta meiega ühendust! Mõtleme koos – Sinu tänane visioon võib olla homme reaalsus.